Náplň tábora

Co se vlastně na táboře děje?

Ačkoliv tábor není věkově tolik omezený a mezi účastníky se najdou i dospělí jedinci, stále chceme tábor vést tak, jak se správně vést má – tedy s budíčkem (“Krásné sluníčkové ráno!”), povinnou účastí v programu či poledním klidem a večerkou pro účastníky mladší 18 let povinně, pro starší doporučeně.

 

Účast na programu je skutečně povinná (samozřejmě mimo závažné či zdravotní důvody) a to, že někdo dlouho ponocoval, není omluvou – nepřítomnost hráčů ve hře kazí hru ostatním.

 

Chceme, aby si účastníci z našeho tábora odvezli co nejvíce zážitků, a proto připravujeme nadupaný program plný různorodých aktivit.

Hlavní náplní našeho larpového tábora je pochopitelně larp. Co to je, se můžete dočíst zde. Ale co táborníky čeká konkrétně u nás?  

Strhující celotáborový příběh, který budou moci postupně odkrývat. Spousta frakčních příběhových linek, malých zajímavých vedlejších úkolů pro malé skupinky či osobní příběhové linky založené na charakternících postav.

Na Warcraftím táboře rozhodně nemůžou chybět dungeony. A co to vlastně je? Herně nebezpečné lokace, na které se hráči musejí pečlivě připravit a do kterých se vydávají často s vidinou odměny, kterou nelze nikde jinde ve hře získat. Vžilo se u nás přirovnání, že dungeon je vlastně jen reverzní úniková hra. Samozřejmě v roli za své táborové postavy a ne úplně zřídka s bojovými prvky.

Můžete se těšit na příběhové bitvy v rolích hráčských postav, ale i na bitvy mimo hlavní příběh určené k odreagování se – tedy bez schopností. A jelikož jsme na Warcraftu, tak čekejte rozhodně promyšlenější a vymazlenější střety, než je obyčejná lajnovka!

Na táboře nemůže nějaká noční hra rozhodně chybět a ve čtrnáctidenním turnusu se stihne více než jedna! A jelikož víme, že ve tmě se utvářejí jedny z nejintenzivnějších zážitků a přátelství se prohlubují, tak se můžeme všichni těšit na pořádnou noční akci – a k tomu s přespáním mimo středisko.

Jelikož víme, že tábor nabitý zážitky může být vyčerpávající, máme v plánu i jiné aktivity, u kterých si budou moci účastníci odpočinout. Také víme, že táboráky jsou oblíbeným místem pro sdílení zážitků ze hry, proto mimo povečeřového jídla dáváme prostor i těm, co chtějí ostatním něco povyprávět. 

Jako další odpočinkové aktivity máme připravené například deskovkové a herní večery, promítání filmů a další.